Loading...
ما که هستیم ۱۳۹۷-۱۰-۲۳ ۱۴:۵۸:۵۸ +۰۰:۰۰

شرکت مهندسی تحلیل اطلاعات Bestzero در اول دی ماه ۱۳۹۶ با رویکرد بهبود در سازمان ها در پنج سطح زیر تاسیس شد :

BestZero ارائه می دهد
BestZero خدمات پیشرو در صنعت مشاوره و مدیریتی را ارائه می دهد که تجربیات واقعی در دنیا، تکنولوژی های آزمایش شده و بهترین شیوه ها را برای به حداکثر رساندن ارزش بهره برداری از اطلاعات برگرفته شده از داده های درون سازمانی و برون سازمانی است .  آیا شما نیاز به بهینه سازی عملکرد یک پلت فرم تجزیه و تحلیل داده شما در زمان حال که در سازمان مستقر شده و یا نیاز به یک تیم متخصص برای پیاده سازی و ارائه نتایج از طرح های تجزیه و تحلیل  بر برنامه ریزی از داده ها هستید . هر راهکار که ما به کار می بریم، به طور کامل با کارشناسان  سازمان شما هماهنگ شده و  کارشناسان ما راه حل  پیاده سازی و پشتیبانی می شود. BestZero به منظور تعریف اهداف کسب و کار با تجزیه و تحلیل با استفاده از یک فرایند کشف هدایت می کند که منجر به یک نقشه راه برای نتایج کسب و کار شما می شود.

استراتژی
مشاوران ارزیابی BestZero با کارشناسان اصلی دیدار می کنند تا درک اهداف و اهداف کسب و کار شما را درک کنند. 

پیاده سازی
مشاوران ما به طور انحصاری در تجزیه و تحلیل و راه حل های داده ها تمرکز می کنند و ما با مشتریانمان همکاری نزدیک و انتقال دانش به تیم هایمان ایجاد می کنیم تا بتوانند اطلاعات و مدل های ساخته شده را برای رسیدن به یک هدف مشخص از موفقیت تجزیه و تحلیل ، به کار گیرند.

بینش
BestZero ارائه خدمات مشاوره ای برای تجزیه و تحلیل  در سطح سازمانی است که بینش های عملی را در اختیار شما قرار می دهد. ما استراتژی، بهینه سازی راه حل، پیاده سازی، مدیریت پروژه، تعمیر و نگهداری و خدمات آموزشی را ارائه می دهیم که عملکرد عامل و تجربه سازمان  را بهبود می بخشد.

بهينه سازي
 مشاوران تجزیه و تحلیل داده BestZero یک فرآیند مداوم از تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه می دهند و گزارش ها به طور مرتب مورد مطالعه قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که معیارها هنوز به اهداف شما مرتبط هستند و داده ها پاک هستند.

مدیریت پروژه
مشاوران 
BestZero با ذینفعان به تعامل میپردازند تا اهداف تجاری را با اجرای پروژه به نتایج بهتر هدایت کنند. رویکرد ما از مجموعه نمونه موفق و متنوعی از پروژه های پیچیده و با ریسک بالا با استفاده از بهترین شیوه هایی است که به ما تجربه این کار را می دهد.

آموزش
مشاوران ارشد BestZero آموزش مداوم خود را برای تیم خود فراهم می کنند تا بتوانند به شما در دستیابی به موفقیت پایدار خود کمک کنند.

رویکرد ما
ما قبل از طراحی یک استراتژی برای استقرار، با درک نیازهای شما و ارزیابی زیرساخت های فناوری خود، شروع می کنیم.ما یک رویکرد اثبات شده و مشاوره ای برای تحقیق، تعریف و ساخت برنامه های کاربردی تجزیه و تحلیل گفتاری ارائه می کنیم که به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود در زمان، بودجه و بدون ریسک کمک می کند.

تیم مجرب BestZero از معماران و توسعه دهندگان آموزش داده می شود تا راه حل های تجزیه و تحلیل را ارائه دهند که ادغام در محیط موجود شما را ارائه می دهند. توسعه دهندگان ما در طیف وسیعی از تکنولوژی ها تخصص دارند تا اطمینان حاصل شود که برنامه های موجود با یکدیگر به طور یکپارچه ارتباط برقرار می کنند تا به طور قابل اعتماد نتایج نتایج برنامه ریزی شده را ارائه دهند.

ما در دنیایی سرشار از داده زندگی می کنیم . اطلاعات با نرخی شگفت انگیز در حال تکثیر است و شاهد وجود حیرت انگیز داده در تمامی محیط پیرامون خود نسبت به دوران گذشته می باشیم . در اکثر موارد ، هدف از جمع آوری داده استفاده از آن جهت بهبود تصمیم گیری در خصوص برخی جنبه های کسب و کار ، دولت و یا جامعه است . اگر نتوانیم داده را به کمک تجزیه و تحلیل به اطلاعات ارزشمندی جهت تصمیم گیری بهتر تبدیل کنیم ، هم داده را هدر داده ایم ( نظیر هدردادن مواد اولیه در تولید یک محصول ) و هم فرصت بهینه سازی عملکرد خود را از دست داده ایم . شاه کلید این تحول ، توانمندی تجزیه و تحلیل داده است که امروزه از آن به عنوان علم جدید موفقیت یاد می شود(مهندسی تحلیل اطلاعات) . ما در یک دنیای تجزیه و تحلیل زندگی می کنیم که با توجه به روند رشد داده در ابعاد مختلف (  نظیر سرعت ، حجم ، تنوع ) ، این انتظار وجود دارد که جایگاه تجزیه و تحلیل داده در هر صنعت و سازمانی به سرعت ارتقاء و فراگیر گردد. اما این کار از پس هر سازمانی با این همه سرعت و تغییر برنمیاید و به شرکت های با رویکرد مهندسی تحلیل اطلاعات نیازمند است.

استراتژی مبتنی بر اطلاعات صحیح و دقیق است که می تواند بستر اولیه لازم جهت اجرای موفقیت آمیز یک استراتژی را محقق سازد . همچنان بسیاری از تصمیمات حیاتی در سازمان ها با حداقل داده و آن هم احتمالا بی کیفیت و بهنگام نشده اتخاذ می گردد . بسیاری از سازمان ها از تجزیه و تحلیل داده به عنوان یک مزیت رقابتی استفاده نمی کنند. چگونه می توان با تجزیه و تحلیل عملیاتی در عصر داده های عظیم ، وضعیت کسب و کار را بهبود بخشید ؟ تمامی سازمان ها در تمامی صنایع لازم است با یک برنامه مشخص ، بستر مناسب برای تجزیه و تحلیل داده را چگونه ای فراهم نمایند که بتوانند از آن به عنوان یک مزیت رقابتی برای کسب و کار خود یاد کنند . تاکنون ترفند های زیادی برای این کار پدید آمده است اما این ترفند ها در این زمان در حال بهبود است. اما این کار از پس چند کارشناس ساده (حتی متخصص)  با این تغییر و تحول ها و سرعت رقابت و تغییر نگرش مشتریان (بازار) برنمیایند. پس برای رسیدن به دنیای با این همه متغییر باید به شکل درست و به طور کلی به شرکت هایی که روزانه درحال اپدیت این فنون هستند این تحلیل ها را به آنها بسپاریم.

با ما تماس بگیرید

آخرین مقالات ارسالی ما

مقدمه ای بر داده کاوی

۱۴ام بهمن, ۱۳۹۷|0 Comments

   

۱۰ مهارت برای دانشمند داده با پایتون(۱۰ Skills for Data Scientist with Python)

۱۰ام بهمن, ۱۳۹۷|0 Comments

  اگر شما  پیگیر آگهی شغل برای استخدام یک متخصص یادگیری ماشین یا یک دانشمند داده هستید باید برخی [...]

۱۰ ابزار داده محبوب برای برنامه نویسان(۱۰ Popular Data Science Tools­­ for Programmers)

۵ام بهمن, ۱۳۹۷|0 Comments

  دانشمندان داده برای به دست آوردن روش ها و ابزارهای جدید به کمک  برنامه نویسی خود، نیاز دارند. [...]

۱۰ مهارت مورد نیاز برای دانشمندان داده(۱۰ Must- Have Skills For Data Scientists)

۵ام بهمن, ۱۳۹۷|0 Comments

زمینه های علوم داده ها در سال های اخیر افزایش چشمگیر داشته است. داده های پورتال شغل در واقع [...]

بازدید: 128